Vítám Vás na mých stránkách,

Jmenuji se Lenka Pudilová, jsem narozena ve znamení vodnáře.

Vystudovala jsem střední Zdravotnickou školu, která mě bavila, ale mé srdce mě přitahovalo k přírodě - k léčení bylinkami, energií a jinými alternativními metodami, kterými lze předejít nutnosti lékařského ošetření, pokud již není pozdě.

Kosmetiku a masáže jsem dělala ještě před mateřskou dovolenou, protože mě to k této profesi již dávno přitahovalo, práce s lidmi, komunikace, peče. Po skončení MD jsem myslela, že se již k tomuto nevrátím, a tak jsem si přála práci která mě bude bavit a bude zároveň mým koníčkem a tak přišla nenápadně opět ve formě masáží, tentokrát ale v úplně jiném cítění a naplnění. Cítím, že u masáží není zcela důležité technické provedení, ale kdo masáž provádí a jakou energii do ní vloží. Každý člověk je originál a tudíž i přístup a provedení masáže by mělo být, jak se říká – Ušité přímo na míru, pro toho konkrétního klienta .

Tato práce mě baví , je mím koníčkem i povoláním, dodává mi energii a věřím, že i mým zákazníkům.

Ve volném čase se ráda věnuji svému dítku, které nastoupilo do první třídy. Pro uvolnění těla i psychiky se věnuji orientálním tancům, učím se hrát na violoncello, maluji si intuitivní kresbu. Sobě a přátelům vykládám Zen Osho karty a hodně času trávím v přírodě kde ráda poslouchám šumění a zpěv ptáků, vůni lesa anebo posečené trávy atd……

Tento rok mám studijní a poznávací , učastním se různých seminářů laických i odborných, jak v oblasti masáží, tak pro vnitřní rozvoj konstalace, šamanismus, práce s energiemi, automatická kresba .Všechno toto poznání mi pomáhá při mé práci, protože lidský organismus je velmi složitý a skláda se nejen z těla, ale i z psychiky, pocitů, citů, emocí, okolního vlivu a to vše působí na fungování organismu, na naše zdraví, nemoci…….

Nesmírně obohacující je každý človíček, se kterým se setkám. I přesto, že ne všechna setkání musí být příjemná .

Těším se na Vaši návštěvu, pokud se pro ni rozhodnete.

Lenka Pudilová

www.duhovemasaze.cz || Copyright © 2009 || Všechna práva vyhrazena